Kde nás najdete?
Kemp Březový Háj, ulice Staromlýnská, 362 15  Březová (Karlovy Vary)


Celoročně volejte na tel:
Mobil: +420 777 944 252
Březový Háj

se nachází 3km od lázeňského centra Karlových Varů ( 10 minut pravidelnými autobusovými spoji) na konci obce Březová směrem na Plzeň. ( cca 200 metrů pod Březovskou přehradou)

Ubytování

je zajištěno v samostatných přízemních budovách s bezbarierovým vstupem.V každé budově se nachází cca 15 pokojů ve 2,3 a 4 lůžkovém uspořádání.Každá budova má vlastní pánské a dámské sprchy i toalety. Celková kapacita je dostatečná pro různé akce.

Camping

skýtá dostatek místa pro více než 100 stanů,dále je připraveno 70 elektrických přípojek.Kemp nabízí dostatečně velký prostor a technické zázemí pro pořádání srazů,party a hudebních produkcí.

Restaurace

Po domluvě s kapacitou 80 míst, terasa s 50 místy a party terasa pro uzavřené společnosti s vlastním ohništěm. Další restaurace v dosahu 100 metrů.

Okolí

v dosahu kempu je možno navštívit tenisové kurty,plavecký bazén nebo přírodní koupaliště.Kemp leží přímo pod lázeňskými lesy kde je možné využít turistické trasy které Vás zavedou přímo do srdce Karlových Varů.

Ceny pro rok 2015

Cena za lůžko je 250,-kč včetně DPH a poplatku obci. Ceny pro školní výlety, dětská zařízení nebo pro větší skupiny (25 osob a více) se stanovují individuálně.

brezovy-haj@seznam.cz

Děkujeme Vám za návštěvu našich stránek a těšíme se nashledanou.